Hakkımızda


   Şirin Dostlar Petshop Akvaryum ve Kuş Evi 


   İşimizi en iyi şekilde yapmak... 

   Bu nedenle her zaman çabamız, minik dostlarımızı sağlıklı tutabilmek adına yapabileceklerimizi araştırmak ve geliştirmek yönünde oldu.

   Şirin Dostlar Petshop, ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuştur.

   Sizin arzularınızı daha siz alışveriş yapmadan bilmekteyiz. Çünkü bizler de, evcil hayvan sahipleri olarak bu firmayı kurduk.

   Evcil hayvanların bakımı hassasiyet ister. Onların da, tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu hepimiz biliriz. Bu uysal varlıklara, merhamet ve sevgi ile birçok yardımda bulunmak isteriz.

   Siz değerli müşterilerine Kafes kuşları, Akvaryum, Akvaryum aksesuar ve Pet malzemeleri ile hizmet vermektedir.

   Şirin Dostlar Petshop, akvaryum canlıları, ekipmanları ve  tüm evcil hayvan grupları için çeşitli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Akvaryumlar ile ilgili her türlü canlı ve malzemenin yanı sıra , çok değerli bilgiler ve dostlukları paylaşmak adına Denizli Lisesi karşısında hizmet vermekteyiz.

   Balık, kedi, köpek, kemirgen ve sürüngen için aradığınız tüm ürünleri bulabililirsiniz.

   Şirin Dostlar Petshop olarak küçük dostlarınız için yanınızdayız.


   Ne Yapıyoruz;


   Sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli malzemeler ile buluşması adına önemli adımlar atmaktayız.

   Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından bir çok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası; sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri  ve daha birçok farklı ürünüyle en tanınmış, güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerini küçük dostlarımızın ihtiyaçlarını göz önüne alarak hayatlarına lezzet katmak ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine destek olmak için sizlerin hizmetine sunmaktayız.

   115 m2 üzerine kurulu perakende mağazamız, içerdiği binlerce ürünle birlikte hizmetinizdedir.


   Web Sitemizle;


   Güvenli bir alış-veriş ortamı sunuyor ve evcil hayvanların beslenme ve bakım gereksinimlerinde kalite ve fiyat avantajını bir araya getiriyoruz.

   Yıllardır iyi hizmet vermek için yaptığımız çabalarımıza bir yenisini daha ekledik ve minik dostlarımızın ihtiyaçları ile ilgili tüm ürünleri www.sirindostlar.com.tr de sizlerle paylaştık.

   Ürün skalamıza renkli görüntüleri ve ayrıntılı ürün tanımları ile yaklaşık 2.000 civarı kadar ürün ekledik. Mamadan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet ürünlerini temin edebilirsiniz.

   Pet shop sektörü içerisinde edindiğimiz tecrübeyi, sevimli dostlarımızın ve sizlerin istekleri doğrultusunda İnternette Müşteri Memnuniyeti sloganıyla ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, tek noktadan vermeyi hedeflemekteyiz.

   Köpek Maması, Kedi Maması, Kedi Kumu ve bir çok ürünü web sitemiz üzerinden sipariş verirken, sizler için titizlikle seçtiğimiz ürünlerle küçük dostlarınıza en tatlı ve keyifli ürünleri zaman kaybetmeden kapınıza kadar teslim alabilirsiniz.

   Online Petshop Alo Mama (0507 0930797) hizmetlerimizle Denizli’nin tüm ilçelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme ve Banka havale sistemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


   Hedeflerimiz;

   

   Siz değerli müşterilerimizin kendilerine bir can dostu olacak olan minik dostlarının sorumluluğunu almaya karar verdiğinde, sizleri bu yolda yürümeye başlayacağınız ilk günden itibaren desteklemektir.

   İstediğiniz ürünleri sorunsuz, güvenli, ekonomik ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır.

   Pet Shop ürün ve aksesuarlarının sergilendiği sitemizde, tüketicilerimizin aradıkları ürünleri en kolay ve hızlı şekilde, uygun fiyatlarla satın alabilmelerini sağlamaktır.

   Perakende mağaza ve internet sitesi üzerinden satışını yapmış olduğumuz yüksek kalite ve standartlarda  olan ürünleri en uygun fiyata müşterilerimize sunmayı amaçlamaktayız.

   Sizler için özenle seçtiğimiz canlıları en uygun fiyatlarla pazara sunmak gayesi içerisindeyiz.

   Hayatın vazgeçilmezi olan suyun altındaki gizemli hayatları, yaşadığınız mekanlara getirirken, en sağlıklı canlılar, en kaliteli malzemeler ile bunu hakkıyla ve bilinçli olarak yapmak , bunu yaparken de keyif almak ve keyif vermektir.

   Denizli genelinde bir çok şube ile birlikte, özel ve saygın bir petshop satış ağı oluşturmaktır.

   

   Temennimiz;

   

   Ticari faaliyetlerine başladığı günden itibaren küçük dostlarımız için sağlıklı ürünler sunarak, mutlu dostlarımıza ve siz değerli hayvan sahiplerine hizmet vermeye devam etmektir.

   İşimizi en iyi şekilde yapmak için gösterdiğimiz çabalarımız yarın da devam edecektir.

   Amatör ruhumuzu kaybetmeden, profesyonel anlamda hizmet vererek, sektöre bilinçli ve doğru hizmeti sunmak her zaman ana prensibimiz olacaktır. Şirin Dostlar Pet shop müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir.


   Bizi (Facebook–İnstagram) takip ederek,  sürprizlerden, indirimlerden ve yeni ürünlerden haberdar olmayı unutmayın.

   Bütün hayvan dostlarını Şirin Dostlar ailesine katılmaya davet ediyoruz.

   Saygılarımla 

  

   Özcan Eskin